יום חמישי, 21 במרץ 2013

להורים הכי מיוחדים ♥


א-ב-א & א-מ-א  ! ל-הורים הכי יקרים :

אבא , אימא ==> שתי מילים  עם מספר קצר של אותיות , קצרות הן המילים  , אך כמה ארוכה משמועתן  !
יקרים שלי , נכון שהיום הוא יום האם , ש-לו רוב הילדים מחכים ע"מ שיביאו זר פרחים או מתנה אחרת מיוחדת שיקדישו לאמם !
ל אמי היקרה אני בכלל לא מחכה ליום שכזה ע"מ להביע לך את אהבתי והערכתי אלייך , יום האם בשבילי הוא כמו יום רגיל לגמרי , אני לא מחכה ליום שכזה כדי להודות לך על אהבתי אלייך , לכן  החלטתי לכתוב לא רק לך אלא גם בשביל אבא היקר ביום המיוחד הזה משהו מיוחד כמוכם ! 

 ל-יקרים שלי ניסיתי הרבה לחבר בין כל המחשבות לבין מ'שאני עומדת לכתוב בשבילכם , אך ייתכן שהיד שלי אין עוד בה כוח לכתוב על הדף שכ"כ קצר בכדי להכיל את אהבתי , הערכתי וכבודי אליכם!

כי מה אפשר לכתוב ? ואיך אפשר לתאר מיוחדים שכמוכם ? קשה לי מאוד!

ההורים שנותנים בלי תמורות , השניים שמקבלים את כולם בשמחה רבה , ההם שכ"כ דואגים וחוששים מפני סכנה על ילדיהם , שלא מוכנים לישון עד שמוודאים שכולם כבר ישנים , סובלים ומקריבים המון למען אושרם של יקיריהם , תמיד מנסים להצחיק את כולם, מצפים תמיד לצייר חיוך רחב על פני ילדיהם , מוחקים ומשמיטים את הדמעות שבעיני ילדיהם , מבינים את הכאב , הבכי והעצב  בעיני ילדיהם ... והכי חשוב , אלה הם ההורים שאוהבים , מכבדים, מתחשבים, מבינים ונותנים הרבה 
כן אלה הם ההורים המיוחדים שלי , היחידים שלי והכי חשובים אצלי ! 
טיפסתי הרים , קטפתי פרחים , חצבתי בסלעים , חפרתי בארים==>  וכל זה ע"מ להביא לכם דברים מיוחדים !
אך מה יצא בסוף , לא יכולתי למצוא תיאור מדויק לאבא מיוחד שכמוך , לאימא מיוחדת שכמותך , תיאור ליופי ולאופי המיוחד שלכם , תיאור לכול מ'שאתם מסוגלים לתת , תיאור לכול כולכם המדהים!
הלוואי ויכולתי לחפור עוד ולטפס עוד , כי אולי אז יכולתי למצוא עוד ועוד מעבר למה שמצאתי !
יקרים שלי סליחה אם פעם פגעתי , הכאבתי , או פעלתי נגד רצונכם !
מודה לאל בכול שנייה , דקה , שעה, יום , שבוע , חודש , שנה , על זה שהעניק לי ידיד, אח , חבר , אבא שכמוך ! על שהעניק לי ידידה , אחות , חברה , אימא שכמותך ! אתם בשבילי הכול , אין ולא יהיו לי עוד שניים כ"כ יקרים מלבדכם !
אבא ואימא היקרים זכיתם להיכנס עמוק לתוך הלב שלי , ושניכם זכיתם למצוא לכם מקום שהוא סמוך מאוד ללב , אתם בטח מנחשים איזה מקום זה יכול להיות , מקום שקרוב מאוד ללב , באמת מזה יכול להיות ? .... יקרים שלי זהו הלב עצמו , אתם הלב שלי , כל נשימה שאני נושמת בכדי לחיות זו אתם , כל צעד שאני צועדת זה נהיה בעזרתכם , כל פרס שאני מקבלת זה בזכותכם ! כול אבל כול מ'שקיבלתי בחיי עד כה זה אך ורק בזכותכם , לא ולא יהיו עוד שניים כ"כ יקרים ללבי כמו שאתם זכיתם להיות ! בכול גלגול מתפללת שהאל יעניק לי הורים מיוחדים ויקרים כמוכם J
מודה לאל בכל יום על שהעניק לי הורים –אבא ואימא- מיוחדים ונהדרים כמוכם !
לא רק א-מ-א יש רק אחת , אלא גם אתה א-ב-א יש רק אחד !
גאה שזכיתי להיות בת להורים מיוחדים ויקרים כמוכם 

שהאל ישמור לי עליכם יקרים שלי :*

 ♥ בתכם היקרה : שד'א !~! 


© שד'א וחיד ע'אנם- כל הזכויות שמורות 

 21.3.2013

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה